90`s Retro Tote Bag Backpack Sundried Tomato Unisex One Size 17 x15 x2 by Oakley
$126
Details
Oakley bag - Sundried Tomato
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 10186609 |
| GTIN | 190645658923 |
| Color | Sundried Tomato |
| Size | 17" x 15" x 2" |
| Bag Width | 17 in |
| Department | Unisex Adults |
| Style | Backpack |
| Bag Height | 15 in |
| Product Line | 90`s |
| Material | Polyester |
| Theme | 90s |
| Pattern | Solid |
| Features | Convertible Laptop Sleeve/Protection Adjustable backpack strap Small zippered front pocket Large zippered main bag |
| Closure | Zip |
| Occasion | Casual Travel |