Angel Thierry A Men A Men 3.4 oz 100 ml Edt Spray For Men Rubber Sprays by Mugler
$289
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 10274450 |
| GTIN | 3439600604092 |
| Size Type | 3.4 oz |
| Size | 3.4 oz |
| Size in oz | 3.4 oz |
| Size in ml | 100 ml |
| Fragrance Name | Angel A Men |
| Type | Eau de Toilette |
| Volume | 3.4 oz |
| Formulation | Spray |
| Fragrance Type | Eau de Toilette |
| Gender | Men |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Manufacturer | Thierry Mugler |