Eyeglasses OX8121-0155 Airdrop Mnp Satin Black Square Frame 55 17 139 by Oakley
$540
Details
Oakley eyeglasses - Frame: Satin Black
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 10527175 |
| MPN | OX8121 |
| Model | OX8121 |
| Frame Color | Satin Black |
| Bridge Width | 17 mm |
| Lens Socket Width | 55 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Frame Width | 143 mm |
| Department | Men |
| Type | Eyeglasses |
| Frame Material | Plastic |
| Vertical | 35 mm |
| Character | AZY13-D-25-09-8 |
| Character Family | AZY13-D-25-09-8 |
| Pattern | Solid |
| Personalized | AZY13-D-25-09-8 |
| Product Line | AZY13-D-25-09-8 |
| Unit Quantity | AZY13-D-25-09-8 |
| Unit Type | AZY13-D-25-09-8 |
| Year Manufactured | AZY13-D-25-09-8 |