Women`s Eyeglasses Optical Frames TY2104U-1709 Black 52mm by Tory Burch
$178
Details
Tory Burch eyeglasses - Frame: Black
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.
Product Specs
| Brand | Tory Burch |
| SKU | 10554458 |
| Frame Color | Black |
| Bridge Width | 17 mm |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Temple Length | 140mm |
| Department | Women |
| Type | Eyeglasses |
| Style | Full Rim |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Acetate |
| Features | Full Rim |