Alien by Thierry Body Cream 6.7 oz For Women pi by Mugler
$168
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 10862669 |
| GTIN | 3439600056259 |
| Size Type | Regular Size |
| Size | 6.7 oz |
| Size in oz | 6.7 oz |
| Size in ml | 200 ml |
| Fragrance Type and Size | 6.7 oz Body Cream |
| Fragrance Name | Alien by Thierry Mugler |
| Type | Body Cream 6.7 oz |
| Volume | 6.7 oz |
| Features | Casual Use Long Lasting Special Ocassions |
| Formulation | Cream |
| Fragrance Type | Body Cream 6.7 oz |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Manufacturer | Thierry Mugler |