Fahrenheit by Christian Deodorant Spray 5 oz For Men by Dior
$141
Details
Dior perfume,cologne,fragrance,parfum
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
Product Specs
| Brand | Dior |
| SKU | 11093625 |
| GTIN | 3348900199699 |
| Size Type | Regular Size |
| Size in oz | 5 oz |
| Size in ml | 150 ml |
| Fragrance Type and Size | 5 oz Deodorant Spray |
| Fragrance Name | Fahrenheit by Christian Dior |
| Type | Deodorant Spray 5 oz |
| Volume | 5 oz |
| Features | Long Lasting Casual |
| Formulation | Spray |
| Gender | Men |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| MSRP | 50 |
| ASIN | B000RO77SW |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Manufacturer | Christian Dior |