Titanium Eyeglasses Money Clip OX 5145-0152 52-20 Matte Black Frames by Oakley
$539
Details
Oakley eyeglasses - Frame: Satin Matte Black Gold & Silver, Lens: Clear Demos with "Oakley" Logo
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11337254 |
| MPN | OX 5145-0152 |
| Model | OX 5145-0150 |
| Lens Color | Clear Demos with "Oakley" Logo |
| Frame Color | Satin Matte Black Gold & Silver |
| Temple Length | 135 mm |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Bridge Width | 19mm |
| Lens Width | 52 mm |
| Department | Unisex |
| Style | Round |
| Type | Eyeglasses |
| Features | Full Rim |
| Frame Material | Titanium |
| Vertical | 43 mm |