OX3143-0753 Matte Black Drill Bit 0.5 Eyeglasses 53/16/136 by Oakley
$252
Details
Oakley eyeglasses Drill Bit - Frame: Black
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11341653 |
| GTIN | 700285842509 |
| Model | Drill Bit 0.5 |
| Frame Color | Black |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 136mm |
| Style | EYEGLASS_FRAME |
| Department | Men |
| Type | Eyeglasses |
| Frame Material | Metal |
| Pattern | Solid |