Angel Thierry 1.7 oz 50 ml Edp Eau De Parfum Spray Women Metamorphoses C by Mugler
$248
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 11350560 |
| GTIN | 3439600219319 |
| Size Type | 1.7 oz |
| Size in oz | 1.7 oz |
| Size in ml | 50 ml |
| Fragrance Name | Angel |
| Type | Eau de Parfum |
| Volume | 1.7 oz |
| Formulation | Spray |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States) | YES |
| International Delivery | See Description |
| Shipping Time | Usually within 1 day or less |
| Manufacturer | Thierry Mugler |