Alien Aqua Chic Thierry 2 oz 60ml Edt Eau De Toilette Spray For Women by Mugler
$201
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum - Aqua
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 11370968 |
| GTIN | 3439602803813 |
| Size Type | 2 oz |
| Size in oz | 2 oz |
| Fragrance Name | Aqua Chic |
| Type | Eau de Toilette |
| Volume | 2 oz |
| Formulation | Spray |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States) | YES |
| International Delivery | See Description |
| Shipping Time | Usually within 1 day or less |
| Manufacturer | Thierry Mugler |