Angel Innocent Rock by Thierry Eau De Toilette Spray 1.7 oz For Women by Mugler
$135
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 11497214 |
| GTIN | 3439600042412 |
| Size in ml | 50 ml |
| Size Type | 1.7 oz |
| Size in oz | 1.7 oz |
| Country of Origin | France |
| Fragrance Name | Angel Innocent Rock |
| Volume | 1.7 oz |
| Gender | Women |
| Personalize | No |
| Type | Eau de Toilette |
| Formulation | Spray |
| Manufacturer | Thierry Mugler |