Angel Nova by Thierry Eau De Parfum Refillable Spray 1.7 oz For Women by Mugler
$168
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 11549598 |
| GTIN | 3439600049855 |
| Size Type | Regular Size |
| Size | 1.7 oz |
| Size in oz | 1.7 oz |
| Size in ml | 50 ml |
| Fragrance Type and Size | 1.7 oz Eau De Parfum Refillable Spray |
| Fragrance Name | Angel Nova by Thierry Mugler |
| Type | Eau De Parfum Refillable Spray 1.7 oz |
| Volume | 1.7 oz |
| Features | Casual Use Long Lasting Special Ocassions |
| Formulation | Spray |
| Fragrance Type | Eau De Parfum Refillable Spray 1.7 oz |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Manufacturer | Thierry Mugler |