Coyote Tan Laptop Book Backpack Enduro 25L 2.0 by Oakley
$115
Details
Oakley bag Enduro - Tan
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11606028 |
| Model | Oakley Enduro 25L 2.0 |
| Color | Tan |
| Bag Width | 15 in |
| Size | Medium |
| Pattern | Solid |
| Closure | Zip |
| Bag Height | 19 in |
| Occasion | Casual Travel |
| Lining Material | Fabric |
| Material | Polyester |
| Bag Depth | 8 in |
| Fabric Type | Canvas |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Style | Backpack |
| Theme | Outdoor School Sports |
| Features | Pockets |
| Country of Origin | Vietnam |
| Handle/Strap Material | Polyester |
You might also like
Oakley Enduro 30L 2.0 Backpack - 921012ODM - Forged Iron
Oakley 30L or 25L School Bag Enduro Backpack Travel Pack Laptop Bag - Black, Grey, Camo, Main: Blackout
Oakley - Enduro 2.0 30L Backpack 17 Laptop - School College Back Pack - Gray - Gray