Alien by Thierry Eau De Parfum Spray Tester 3 oz For Women by Mugler
$132
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 11726167 |
| GTIN | 3439600056976 |
| Metric Size | 90 ml |
| Size | 3 oz |
| Fragrance Name | Alien |
| Fragrance Type | Eau De Parfum Spray |
| Gender | Women |
| Volume | 3 oz |
| Item Type | Eau De Parfum Spray |
| Type | Eau De Parfum Spray |