- Kitchen Sink 34L Backpack - 17 Laptop - Tactical Hiking Back Pack by Oakley
$225
Details
Oakley bag Kitchen Sink - Black
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11839807 |
| MPN | 92060A013 |
| GTIN | 0887288724329 |
| Model | Kitchen Sink |
| Color | Black |
| Bag Width | 14 in 14in |
| Size | One Size |
| Features | Adjustable Strap Audio Pocket Bottle Pocket |
| Department | Men |
| Bag Height | 20in |
| Lining Material | Fabric |
| Style | Backpack |
| Bag Depth | 8 in 8in |
| Material | Polyester |