24L Gearbox 5-Speed Backpack - FOS901246 by Oakley
$118
Details
Oakley bag - Black, Stone Grey
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11870591 |
| MPN | 5-Speed |
| Model | Oakley 5-Speed |
| Color | Black Stone Grey |
| Bag Width | 12 3/5 in |
| Size | 12 3/5" W x 18 1/2" H x 5 9/10" D |
| Closure | Zipper Zip |
| Occasion | Work School Travel Business Casual Travel Workwear |
| Bag Depth | 5 9/10 in |
| Year Manufactured | 2020-2029 |
| Fabric Type | Microfiber |
| Shade | Black Stone Grey |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Unit Type | Unit |
| Style | Backpack |
| Features | Laptop Sleeve/Protection Water Resistant Backpack Computer Bag Laptop Backpack Padded Shoulder Straps Front organizer pocket Side pockets |
| Unit Quantity | 1 |
| Pattern | Solid |
| Bag Height | 18 1/2 in |
| Character | Atom Barbie Bill Steve XXX Chloe Anne Lebron MJ KD |
| Handle Style | Shoulder Straps |
| Lining Material | Polyester |
| Material | Polyamide |
| Theme | 80s 90s Army College Nature Preppy School University EMT Backpack nfl soccer mlb MX nba nhl Oakley Sunglasses Work Computer Macbook Aloha American |
| Handle/Strap Material | Padded Shoulder Straps |
| Product Line | Oakley Gearbox |