Angel Stellar Lumineuse by Thierry Eau De Parfum Spray 3.3 oz For Men Br by Mugler
$154
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 12004757 |
| GTIN | 3614274317862 |
| Size Type | Regular Size |
| Size in oz | 3.3 oz |
| Fragrance Name | Angel Stellar Lumineuse by Thierry Mugler |
| Volume | 3.3 oz |
| Features | Long Lasting Casual Use Special Occasions Date |
| Formulation | Spray |
| Type | Eau De Parfum Spray 3.3 oz |
| Gender | Men |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Manufacturer | Thierry Mugler |