Homme by Christian Eau De Toilette Spray Packaging 2020 1.7 by Dior
$164
$165
Details
Dior perfume,cologne,fragrance,parfum
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
Product Specs
| Brand | Dior |
| SKU | 12012150 |
| GTIN | 3348901419130 |
| Metric Size | 50 ml |
| Fragrance | Dior Homme |
| Fragrance Name | Dior Homme |
| Type | 1.7 oz Eau De Toilette Spray (New Packaging 2020) |
| Volume | Missing Value |
| Gender | Men |
| Shade | 1.7 oz Eau De Toilette Spray (New Packaging 2020) |
| Product | Missing Value |
| Items | Missing Value |
| Item Type | 1.7 oz Eau De Toilette Spray (New Packaging 2020) |
| Part Type | 1.7 oz Eau De Toilette Spray (New Packaging 2020) |
| Bait Type | Missing Value |
| Line Type | Missing Value |
| Department | Missing Value |
| Packaging | Original Retail Packing (see images) |