Alien by Thierry Body Lotion 6.7 oz For Women by Mugler
$106
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 12179836 |
| GTIN | 3439602850510 |
| Size in oz | 6.7 oz |
| Size in ml | 200 ml |
| Fragrance Type and Size | 6.7 oz Body Lotion |
| Size Type | Regular Size |
| Type | Lotion |
| Volume | 6.8 oz |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| MSRP | 55 |
| ASIN | B0012RXBAQ |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Fragrance Name | Alien |
| Formulation | Body Lotion |
| Features | Hydrating |
| Manufacturer | Thierry Mugler |