English Oak Hazelnut 3.4 oz Cologne Spray Unisex by Jo Malone
$179
$182
NEW
Details
Jo Malone perfume,cologne,fragrance,parfum
Jo Malone London operates as a British lifestyle brand which delivers distinctive fragrances alongside high-end bathing and body care and home products. Jo Malone London revolutionizes perfumery through its innovative blending of diverse ingredients while using scent as a playful artistic tool to inspire devoted fans worldwide.
Product Specs
| Brand | Jo Malone |
| SKU | 12377977 |
| Size | 3.4 oz |
| Metric Size | 100 ml |
| Input Battery Size | Missing Value |
| Fragrance | Jo Malone English Oak & Hazelnut |
| Fragrance Name | Jo Malone English Oak & Hazelnut |
| Fragrance Type | Cologne Spray (Unisex) |
| Volume | 3.4 oz |
| Type | Cologne Spray (Unisex) |
| Gender | Unisex |
| Shade | Cologne Spray (Unisex) |
| Product | Missing Value |
| Items | Missing Value |
| Item Type | Cologne Spray (Unisex) |
| Part Type | Cologne Spray (Unisex) |
| Bait Type | Missing Value |
| Line Type | Missing Value |
| Department | Missing Value |
| Packaging | Retail Packaging Included (see image) |