Her London Dream Eau De Parfum Spray 3.3 oz For Women by Burberry
$182
NEW
Details
Burberry perfume,cologne,fragrance,parfum
Burberry is a prestigious British luxury brand known for its iconic trench coats and distinctive tartan pattern. With a rich heritage in fashion, Burberry offers a wide range of clothing, accessories, and fragrances that embody sophistication and timeless style. Whether you`re seeking classic outerwear or contemporary designs, Burberry delivers quality and elegance that elevate any wardrobe.
Product Specs
| Brand | Burberry |
| SKU | 12379511 |
| GTIN | 3616300892442 |
| Size | 3.3 oz |
| Size in oz | 3.3 oz |
| Size in ml | 100 ml |
| Fragrance Type and Size | 3.3 oz Eau De Parfum Spray |
| Size Type | Regular Size |
| Fragrance Type | Eau De Parfum Spray 3.3 oz |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Type | Eau de Parfum |
| Fragrance Name | Her London Dream |
| Volume | 3.3 fl oz |
| Formulation | Spray |
| Features | All Natural Ingredients Long Lasting Cruelty-Free/No Animal Testing |
| Manufacturer | Burberry |