Angel by Thierry Standing Star Eau De Parfum Spray Refillable 3.4 oz by Mugler
$142
Details
Mugler perfume,cologne,fragrance,parfum
Mugler stands as a luxury brand that gets worldwide recognition for its powerful scents and fashionable designs. The Mugler brand presents artistic perfumes that create a sensory experience through its innovative methods. Through Mugler you will discover an exclusive combination of creative flair and upscale sophistication which results in distinctive scents that reflect personal style.
Product Specs
| Brand | Mugler |
| SKU | 9515407 |
| GTIN | 3439600056655 |
| Size | 3.4 oz |
| Metric Size | 100 ml |
| Input Battery Size | Missing Value |
| Fragrance | Angel |
| Fragrance Name | Angel |
| Fragrance Type | 3.4 oz Standing Star Eau De Parfum Spray Refillable |
| Volume | 3.4 oz |
| Type | 3.4 oz Standing Star Eau De Parfum Spray Refillable |
| Gender | Women |
| Shade | 3.4 oz Standing Star Eau De Parfum Spray Refillable |
| Product | Missing Value |
| Items | Missing Value |
| Item Type | 3.4 oz Standing Star EDP Spray Refillable |
| Part Type | 3.4 oz Standing Star EDP Spray Refillable |
| Bait Type | Missing Value |
| Line Type | Missing Value |
| Department | Missing Value |
| Packaging | Retail Packaging Included (see image) |