Dolce Vita by Christian Eau De Toilette Spray 3.4 oz For Women by Dior
$189
$194
Details
Dior perfume,cologne,fragrance,parfum
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
Product Specs
| Brand | Dior |
| SKU | 9630051 |
| GTIN | 3348900236738 |
| Size | 3.4 oz |
| Metric Size | 100 ml |
| Input Battery Size | Missing Value |
| Fragrance | Dolce Vita |
| Fragrance Name | Dolce Vita |
| Fragrance Type | Eau De Toilette Spray |
| Volume | 3.4 oz |
| Type | Eau De Toilette Spray |
| Gender | Women |
| Shade | Eau De Toilette Spray |
| Product | Missing Value |
| Items | Missing Value |
| Item Type | Eau De Toilette Spray |
| Part Type | Eau De Toilette Spray |
| Bait Type | Missing Value |
| Line Type | Missing Value |
| Department | Missing Value |
| Packaging | Original Retail Packing (see images) |