Homme by Christian Cologne Spray Packaging 2020 4.2 oz For Men by Dior
$208
$209
Details
Dior perfume,cologne,fragrance,parfum
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
Product Specs
| Brand | Dior |
| SKU | 9719639 |
| GTIN | 3348901126359 |
| Size | 4.2 oz |
| Metric Size | 125 ml |
| Input Battery Size | Missing Value |
| Fragrance | Dior Homme |
| Fragrance Name | Dior Homme |
| Fragrance Type | Cologne Spray |
| Volume | 4.2 oz |
| Type | Cologne Spray |
| Gender | Men |
| Shade | Cologne Spray |
| Product | Missing Value |
| Items | Missing Value |
| Item Type | Cologne Spray |
| Part Type | Cologne Spray |
| Bait Type | Missing Value |
| Line Type | Missing Value |
| Department | Missing Value |
| Packaging | Retail Packaging Included (see image) |