$202
Genuine & Authentic Jimmy Choo
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Jimmy Choo
Jimmy Choo is a prestigious luxury brand known for its exquisite footwear and glamorous accessories. Renowned for its iconic stilettos and stylish handbags, Jimmy Choo embodies sophistication and elegance. With Jimmy Choo, you can elevate your style with high-quality products that reflect a perfect blend of fashion and artistry, making it a favorite choice for fashion enthusiasts worldwide.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Jimmy Choo |
| SKU: | 11588019 |
| MPN: | JC 3003BU 5015 |
| Model: | JC 3003BU 5015 |
| Frame Color: | Beige Nude |
| Bridge Width: | 17 mm |
| Lens Socket Width: | 54 mm |
| Temple Length: | 140 mm |
| Pattern: | Solid |
| Type: | Eyeglasses |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Cat Eye |
| Personalized: | No |
| Theme: | Designer |
| Frame Material: | Acetate |
| Features: | Cat Eye Full Rim |
| Unit Quantity: | 1 |
| Country of Origin: | Unknown |
| Product Line: | JC 3003BU 5015 |
| Manufacturer Color: | Beige Nude |