Addict by Christian Eau Fraiche Spray 3.4 oz For Women In Bo by Dior
$275
Details
Dior perfume,cologne,fragrance,parfum
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
Product Specs
| Brand | Dior |
| SKU | 10919092 |
| GTIN | 3348901182362 |
| Size | 3.4 oz |
| Size in oz | 3.4 oz |
| Size in ml | 100 ml |
| Fragrance Type and Size | 3.4 oz Eau Fraiche Spray |
| Size Type | Regular |
| Fragrance Type | Eau Fraiche Spray 3.4 oz |
| Gender | Women |
| Packaging | The same as in your Department Store |
| MSRP | 131.5 |
| ASIN | B000BFM264 |
| Shipping time | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only) | YES |
| International Delivery | See description |
| Type | Eau de Toilette |
| Fragrance Name | Dior Addict |
| Volume | 3.4 fl oz |
| Formulation | Spray |
| Features | Long Lasting |
| Scent | Lime White Musk Raspberry Pink grapefruit |
| Manufacturer | Christian Dior |