Eyeglasses Enigma Mass OX8191 8191-01 Satin Black 55mm by Oakley
$278
Details
Oakley eyeglasses Enigma Mass - Frame: Satin Black, Lens: Clear
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
Product Specs
| Brand | Oakley |
| SKU | 11757661 |
| MPN | 819101 |
| GTIN | 888392662378 |
| Model | Enigma Mass |
| Frame Color | Satin Black |
| Lens Color | Clear |
| Bridge Width | 15 mm |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 141 mm |
| Vertical | 43 mm |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Style | Square |
| Frame Material | O_matter |
| Lenses | Demo with Print |