Mcm Navy Leather Messenger Tote Bag with Camo Print MMTCATA03B1001 by MCM
$415
$750
Details
MCM bag - Exterior: Navy
With its global creative hub based in Berlin, MCM is a globally diverse, multicultural brand, steeped in rich heritage. Celebrated by cultural icons, established and rising creative forces, athletes, and musicians, MCM continues to inspire and lead through its cutting-edge innovations and expert craftsmanship.
Product Specs
| Brand | MCM |
| SKU | 9709072 |
| Exterior Color | Navy |
| Bag Width | 10.5" |
| Country of Origin | Korea Republic of |
| Pattern | Camouflage |
| Department | Women |
| Closure | Zip |
| Bag Height | 11.75" |
| Style | Tote |
| Bag Depth | 3.3" |
| Exterior Material | Leather |