SALE: $415 (-45%) $750
Genuine & Authentic MCM
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT MCM
With its global creative hub based in Berlin, MCM is a globally diverse, multicultural brand, steeped in rich heritage.
Celebrated by cultural icons, established and rising creative forces, athletes, and musicians, MCM continues to inspire and lead through its cutting-edge innovations and expert craftsmanship.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | MCM |
| SKU: | 9709072 |
| Exterior Color: | Navy |
| Bag Width: | 10.5" |
| Country of Origin: | Korea Republic of |
| Pattern: | Camouflage |
| Department: | Women |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 11.75" |
| Style: | Tote |
| Bag Depth: | 3.3" |
| Exterior Material: | Leather |