$146
Genuine & Authentic Rag & Bone
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Rag & Bone
Rag & Bone is a contemporary fashion brand known for its urban aesthetic and meticulous attention to detail, seamlessly blending British heritage with modern design.
With a commitment to quality craftsmanship, Rag & Bone offers effortlessly chic apparel that embodies both style and functionality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Rag & Bone |
| SKU: | 10763560 |
| Model: | RNB 3010 ECJ |
| Frame Color: | Clear & Silver |
| Lens Socket Width: | 54 mm |
| Bridge Width: | 15 mm |
| Temple Length: | 140 mm |
| Type: | Full Rim |
| Department: | Unisex Adults |
| Gender: | Unisex |