$194
Genuine & Authentic Dior
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Dior
Dior is a legendary French luxury brand known for its haute couture, elegant ready-to-wear, and iconic fragrances. Renowned for its innovative designs and exceptional craftsmanship, Dior embodies timeless sophistication and feminine beauty. With Dior, you can experience the pinnacle of luxury fashion, making it a preferred choice for those seeking to elevate their style with elegance and grace.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Dior |
| SKU: | 10788713 |
| GTIN: | 3348900899933 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size: | 3.4 oz |
| Size in oz: | 3.4 oz |
| Size in ml: | 100 ml |
| Fragrance Type and Size: | 3.4 oz Eau De Toilette Spray |
| Fragrance Name: | Diorama by Christian Dior |
| Type: | Eau De Toilette Spray 3.4 oz |
| Volume: | 3.4 oz |
| Features: | Casual Use Long Lasting Special Ocassions |
| Formulation: | Spray |
| Fragrance Type: | Eau De Toilette Spray 3.4 oz |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Christian Dior |