$290
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 10788972 |
| Model: | COACH Mini Jamie |
| Handle/Strap Color: | Chalk Multi |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Chalk Multi |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 7.6 in |
| Size: | Mini |
| Closure: | Zip |
| Bag Depth: | 2.3 in |
| Accents: | Strawberry Print |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable StrapLined2 card slotsInside pocket with snap |
| Finish: | Coated |
| Pattern: | Strawberry Print |
| Bag Height: | 4.9 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Canvascoated canvas |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | COACH Jamie |
YOU MIGHT ALSO LIKE