SALE: $284 (-59%) $700
Genuine & Authentic Chopard
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Chopard
Chopard operates as a Swiss manufacturer together with its retail business focused on producing luxury watches and jewelry and accessories. The leading position of Chopard in the Swiss luxury watch and jewelry market results from its creative approach and advanced technology and expert artisan skills.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Chopard |
| SKU: | 10905045 |
| MPN: | VCH310 703 57 160601-2 |
| GTIN: | 190605322628 |
| Model: | Chopard Demo Rectangular |
| Frame Color: | Black / Red |
| Bridge Width: | 15 mm |
| Lens Socket Width: | 57 mm |
| Temple Length: | 145 mm |
| Pattern: | Solid |
| Department: | Unisex Adults |
| Type: | Eyeglasses |
| Frame Material: | Plastic |
| Style: | Full Rim |
| Features: | Rectangular |
| Country of Origin: | Italy |
YOU MIGHT ALSO LIKE