SALE: $169 $171
Genuine & Authentic Montale
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Montale
Pierre Montale met his fate in the distant corners of the Arabian Kingdom twenty years ago. He explores the Eastern worlds hidden beauty to create perfumes with modern ingredients that include incense, amber, rose and cedar alongside precious woods and numerous delightful scents similar to aromatic balms or romantic elixirs.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Montale |
| SKU: | 10929102 |
| GTIN: | 3760260453707 |
| Size: | 3.3 oz |
| Metric Size: | 100 ml |
| Input Battery Size: | Missing Value |
| Fragrance: | Montale White Musk |
| Fragrance Name: | Montale White Musk |
| Fragrance Type: | Eau De Parfum Spray |
| Volume: | 3.3 oz |
| Type: | Eau De Parfum Spray |
| Gender: | Women |
| Shade: | Eau De Parfum Spray |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Parfum Spray |
| Part Type: | Eau De Parfum Spray |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Department: | Missing Value |
| Packaging: | Original Retail Packing (see images) |