$546
Genuine & Authentic Tory Burch
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 10975856 |
| GTIN: | 0192485912388 |
| Model: | Tory Burch Thea |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Dark Caramel |
| Lining Color: | Brown |
| Bag Width: | 8.5 in |
| Size: | Medium |
| Closure: | Magnetic |
| Bag Depth: | 3 in |
| Fabric Type: | Satin |
| Accents: | Logo Strap |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap |
| Pattern: | Solid |
| Character: | Tory Burch |
| Bag Height: | 6 in |
| Lining Material: | Canvas |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Thea |
YOU MIGHT ALSO LIKE