$144
Genuine & Authentic Victoria's Secret
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Victoria's Secret
Victoria`s Secret is a well-known lingerie and beauty brand celebrated for its glamorous designs and iconic fashion shows. Renowned for offering a wide range of stylish lingerie, sleepwear, and fragrances, Victoria`s Secret embodies femininity and allure. With Victoria`s Secret, you can find luxurious pieces that enhance confidence and celebrate beauty, making it a favorite choice for women everywhere.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Victoria's Secret |
| SKU: | 10977823 |
| Model: | Victoria`s Secret |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 8 in |
| Size: | Mini |
| Shape: | Barrel |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Travel |
| Bag Depth: | 5 in |
| Accents: | Zipper Logo |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap Inner Pockets Lightweight Lined |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Striped |
| Bag Height: | 5 in |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Polyester |
| Exterior Material: | Polyester |
| Theme: | Stripe |
| Handle/Strap Material: | Polyester |
| Country of Origin: | Philippines |
| Product Line: | Victoria`s Secret |