SALE: $962 (-35%) $1470
Genuine & Authentic Gucci
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Gucci
Gucci is a prestigious luxury brand known for its bold designs and impeccable craftsmanship. Renowned for its iconic handbags, shoes, and clothing, Gucci embodies a unique blend of tradition and modernity. With Gucci, you can enjoy high-fashion pieces that make a statement and reflect your personal style, making it a favorite choice among fashion lovers worldwide.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Gucci |
| SKU: | 11032451 |
| MPN: | YA126225A |
| GTIN: | 7319033134914 |
| Model: | YA126225A |
| Dial Color: | Black |
| Band Color: | Black |
| Type: | Wristwatch |
| Department: | Men |
| Reference Number: | YA126225A |
| Movement: | Quartz |
| With Papers: | Yes |
| Style: | Luxury Classic Dress/Formal Sport |
| Display: | Analog |
| Features: | Swiss Made |
| Case Diameter: | 44 |
| Shape: | Round |
| Case Material: | Stainless Steel |
| Water Resistance: | 50 |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Gucci YA1264054 Women`s G-timeless Red Quartz Watch - Dial: Red, Band: Red
Gucci YA126210 Men`s G-timeless XL Black Dial Quartz Watch - Dial: Black, Band: Silver-tone
Gucci G-timeless Quartz 32mm Dark Blue Lapis Stone Dial Unisex Watch YA1265043 - Dial: Dark Blue Lapis Stone Dial with bees, Band: Silver, Bezel: Silver
Gucci G-timeless 36MM Quartz Gold Dial Leather Women`s Watch YA1264180 - Dial: Gold, Band: White
Gucci G-timeless YA126319 Automatic Black Leather Strap 126.3 Series Mens Watch - Dial: Gray, Band: Black, Bezel: Silver
Gucci G-timeless Men`s Black Dial Stainless Steel Watch - YA126201 - Dial: Black, Band: Silver, Bezel: Silver