$311
Genuine & Authentic Xerjoff
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Xerjoff
Xerjoff is an Italian - Turin based Perfume House fully dedicated to luxury fragrance in its art form. Talking about Xerjoff means going beyond the olfactory dimension, to enter a wider universe.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Xerjoff |
| SKU: | 11071099 |
| GTIN: | 8033488155124 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size in oz: | 1.7 oz |
| Size in ml: | 50 ml |
| Fragrance Type and Size: | 1.7 oz Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Fragrance Name: | More Than Words by Xerjoff |
| Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) 1.7 oz |
| Volume: | 1.7 oz |
| Features: | Long Lasting Casual |
| Formulation: | Spray |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Xerjoff |