$134
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11222227 |
| GTIN: | 190231821748 |
| Model: | Guess La Rosa mini |
| Handle/Strap Color: | Beige |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 8 in |
| Size: | Mini |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Business Casual Travel |
| Bag Depth: | 3 in |
| Accents: | Zipper |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Original Box Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Cross-Body Strap Inner Pockets Zip-Around |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 5 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Strap Drop: | 24" |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | LA ROSA MINI |