$160
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11223764 |
| GTIN: | 190231719915 |
| Model: | GUESS Rackham |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Chrome |
| Exterior Color: | Brown |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 14 in |
| Size: | Large |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual |
| Bag Depth: | 5 in |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Bag Height: | 11 in |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Polyester |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | shoulder bag |
| Handle/Strap Material: | PVC |
| Product Line: | Rackham |