$128
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11224966 |
| GTIN: | 190231534945 |
| Model: | TURIN Mini Triple Compartment Top Zip |
| Handle/Strap Color: | Black brass |
| Hardware Color: | Brass |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 8.5" |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Party/Cocktail Travel |
| Handle Drop: | 6" |
| Bag Depth: | 1.5 in |
| Fabric Type: | Vegan Leather |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Features: | Lightweight Lined Interior Compartments |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Solid |
| Character: | Designer |
| Bag Height: | 5 in |
| Handle Style: | Crossbody/Shoulder |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Vegan Leather |
| Hardware Material: | Brass |
| Theme: | Designer Elegant Novelty Modern |
| Strap Drop: | 24" |
| Handle/Strap Material: | Vegan/Brass |
| Product Line: | GUESS |