$92
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11225867 |
| GTIN: | 085715333100 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size: | 3.4 oz |
| Size in oz: | 3.4 oz |
| Fragrance Type and Size: | 3.4 oz Eau De Parfum Spray |
| Fragrance Name: | Guess la Mia Bella Vita by Guess |
| Volume: | 3.4 oz |
| Features: | Long Lasting Casual Use Special Occasions Date |
| Formulation: | Spray |
| Type: | Eau De Parfum Spray 3.4 oz |
| Gender: | Women |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Guess |