$91
Genuine & Authentic Lanvin
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Lanvin
Lanvin is a prestigious French luxury brand renowned for its exquisite couture and ready-to-wear collections.
Known for its elegant designs and rich heritage, Lanvin blends classic sophistication with modern flair. With Lanvin, you can embrace timeless style and craftsmanship, ensuring a standout presence in any setting while celebrating the essence of high fashion.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Lanvin |
| SKU: | 11241271 |
| GTIN: | 3386460023337 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size: | 2.5 oz |
| Size in oz: | 2.5 oz |
| Size in ml: | 75 ml |
| Fragrance Type and Size: | 2.5 oz Eau De Parfum Spray |
| Fragrance Name: | Marry Me by Lanvin |
| Type: | Eau De Parfum Spray 2.5 oz |
| Volume: | 2.5 oz |
| Features: | Casual Use Long Lasting Special Ocassions |
| Formulation: | Spray |
| Fragrance Type: | Eau De Parfum Spray 2.5 oz |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| MSRP: | 79 |
| ASIN: | B0045L9EBG |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Lanvin |