$164
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11246093 |
| MPN: | W0682G1 |
| Model: | W0662G3 |
| Dial Color: | Blue |
| Band Color: | Blue |
| Case Size: | 46.0 mm |
| Lug Width: | 22.0 mm |
| Department: | Men |
| Display: | Analog |
| Water Resistance Rating: | 100 m (10 ATM) |
| Case Material: | Rubber Silicone |
| Band Material: | Silicone Rubber |
| Reference Number: | W0682G1 |
| Style: | Fashion |
| Type: | Wristwatch |