$186
Genuine & Authentic Fendi
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Fendi
Fendi is a prestigious Italian luxury brand known for its exquisite leather goods, fashion, and accessories. Renowned for its iconic designs, Fendi combines tradition with innovation, offering a range of stylish handbags, clothing, and footwear that epitomize elegance. With Fendi, you can experience luxury and craftsmanship that enhances your individual style and makes a lasting impression.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fendi |
| SKU: | 11273524 |
| GTIN: | 716736196718 |
| Model: | FENDI FF M0064 09Q |
| Frame Color: | Brown |
| Bridge Width: | 21 mm |
| Lens Socket Width: | 54 mm |
| Temple Length: | 150 mm |
| Country of Origin: | Italy |
| Pattern: | Solid |
| Type: | Eyeglasses |
| Department: | Men |
| Style: | Square |
| Frame Material: | Metal |
| Theme: | Designer |
| Features: | Full Rim |