$1351
Genuine & Authentic Balenciaga
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Balenciaga
Balenciaga is a prestigious luxury fashion brand known for its bold, avant-garde designs and high-quality craftsmanship. With a focus on innovative silhouettes and streetwear aesthetics, Balenciaga has redefined contemporary style in the fashion industry. Offering a range of clothing, accessories, and footwear, Balenciaga continues to inspire and influence fashion enthusiasts with its unique approach to elegance and individuality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Balenciaga |
| SKU: | 11286406 |
| Model: | Balenciaga Ville Logo |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 9 in |
| Size: | XXS |
| Occasion: | Business Casual Travel Workwear |
| Handle Drop: | 3.5 in |
| Bag Depth: | 4.5 in |
| Accessories: | Original Box Original Dust Bag Other Strap |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Tote |
| Features: | Adjustable Strap |
| Unit Quantity: | 1 |
| Bag Height: | 8.5 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Strap Drop: | 21 in |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Balenciaga Logo |