$201
Genuine & Authentic Xerjoff
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Xerjoff
Xerjoff is an Italian - Turin based Perfume House fully dedicated to luxury fragrance in its art form. Talking about Xerjoff means going beyond the olfactory dimension, to enter a wider universe.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Xerjoff |
| SKU: | 11293443 |
| Size Type: | Tester |
| Metric Size: | 50 ml |
| Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Fragrance Name: | Kobe |
| Volume: | 1.7 oz |
| Formulation: | Spray |
| Collection: | Shooting Stars |
| Gender: | Unisex |
| Scent: | Spanish Cistus Labdanum Bergamot From Florida Orange Paraguay’S Petitgrain Orange Flowers Neroli Musks Fava Tonka Amber Palisanderwood |
| Country of Origin: | Italy |
| Shade: | 1.7 oz |