$264
Genuine & Authentic Xerjoff
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Xerjoff
Xerjoff is an Italian - Turin based Perfume House fully dedicated to luxury fragrance in its art form. Talking about Xerjoff means going beyond the olfactory dimension, to enter a wider universe.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Xerjoff |
| SKU: | 11306312 |
| GTIN: | 8033488158163 |
| Size Type: | Regular Size |
| Metric Size: | 50 ml |
| Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Fragrance Name: | Uden Overdose |
| Volume: | 1.7 oz |
| Formulation: | Spray |
| Collection: | Shooting Stars |
| Gender: | Unisex |
| Scent: | Bergamot Lemon Coffee Ginger Tobacco Flowers Amber Musk |
| Country of Origin: | Italy |
| Shade: | 1.7 oz |