$166
Genuine & Authentic Victoria's Secret
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Victoria's Secret
Victoria`s Secret is a well-known lingerie and beauty brand celebrated for its glamorous designs and iconic fashion shows. Renowned for offering a wide range of stylish lingerie, sleepwear, and fragrances, Victoria`s Secret embodies femininity and allure. With Victoria`s Secret, you can find luxurious pieces that enhance confidence and celebrate beauty, making it a favorite choice for women everywhere.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Victoria's Secret |
| SKU: | 11313225 |
| GTIN: | 667560179333 |
| Size in oz: | 3.4 oz |
| Size in ml: | 100 ml |
| Fragrance Type and Size: | 3.4 oz Eau De Parfum Spray |
| Size Type: | Regular Size |
| Features: | Long Lasting Casual Use Special Occasions Date |
| Type: | Eau de Parfum |
| Volume: | 3.4 fl oz |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Fragrance Name: | Bombshell |
| Formulation: | Spray |
| Manufacturer: | Victoria`s Secret |