$139
Genuine & Authentic Tory Burch
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 11318166 |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Multicolor |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 3" |
| Size: | Mini |
| Closure: | Zip |
| Bag Depth: | 2.5" |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Key |
| Department: | Women |
| Style: | Backpack |
| Pattern: | Floral |
| Character: | Tori |
| Bag Height: | 5" |
| Handle Style: | FOB |
| Lining Material: | Nylon |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Silver |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |